5.a osztály
Osztályfőnök: Pálffy Anikó

Bánfalvi Hajnalka, Bojsz Jázmin, Eszlári Amina Léna, Hajdu Gergő, Kádár Balázs, Kaposvári Anna Árnika, Kertész Ákos Barnabás, Kovács Dávid Döme, Kozsup Dániel Márk, Kurmai Dávid Márk, Ladács Bence László, Márkus Krisztina, Nagy Jonatán, Novák Gréta, Nyíri Bence László, Orsovai Adél, Petró Anna Patrícia, Rabóczi László, Robb Horkay Jázmin, Rózsa Szabolcs Ádám, Soós Erna, Szabó Botond, Tóth Ábel, Ujj Lili, Vaszily Gergely, Voronová Nágyia

5.b osztály
Osztályfőnök: Molnárné Veres Angelika

Bencsik Bence, Berek Sára Zsófia, Béres Hanga Viktória, Eszlári Krisztián, Farkas Lóránt Tibor, Forinyák Anna Vanda, Hidasnémeti Réka Luca, Homonnai Eszter, Hutter Levente, Kis Lara, Kiss Zalán Dániel, Kovács Johanna, Kövesdi Tamás Pál, Merényi Rozi, Négyesi Boglárka Maja, Rimszki Roland, Soltész Flóra Andrea, Szahnova Erzsébet, Szajkó Bence, Üveges Hanga Zsuzsanna, Valgaeren Leila

6.a osztály
Osztályfőnök: Kovács Gyula

Aggod Zsófia, Alberti Nimród Levente, Bodnár Mira Emília, Filep Jázmin, Fodor Alíz, Galkó Gréta, Hatvani-Nagy Kristóf Sámuel, Hizsnyik Lóránt, Horváth Evelin, Ispán Fruzsina, Karika Eszter Damarisz, Kecskés Zaránd, Kiss Boglárka Sára, Kovács Bence Bendegúz, Kovács Csongor Gábor, Kubiczki Anna, Lipták Ádám, Molnár Panka Sára, Nagy Zoé Magdolna, Nagy Zsombor Alex, Sajtos Dorottya, Szabó Kinga, Szitka Panna Borbolya, Szolyák Boglárka, Szörényi Zalán András, Sztraka Zalán Péter, Zsiros Nóra

6.b osztály
Osztályfőnök: Rácz Vera

Bagjos-Bácskay Csanád, Belányi Benjámin, Bódog Kristóf János, Dohány András, Domonyik Dalma, Endrész Anna Erzsébet, Farkas Nóra, Fejes Kincső Eszter, Földi Dóra, Helyes Márk Róbert, Illés Fanni Kitti, Juhász Máté, Kiss-Budai Jázmin, Kónya Álmos, Kuty Jázmin Anna, Major Gyöngyi, Molnár Panna, Molnár Zelda, Nagy Enikő Orsolya, Soltész Máté, Sugár Eszter, Szabó Janka, Timkó Bence, Tóth Zsuzska, Tőzsér Kiara Gréta, Vigh Vendel

7.a osztály
Osztályfőnök: Tóth Zoltánné

Adonyi Sámuel, Árvay Csongor, Földi Anna, Handke Milán, Kaposvári Blanka Emese, Kiss Gerda Fruzsina, Krajnyák Janka, Kustár Hanna, Nagy Teofil, Nehézy Dániel, Oláh Dominik, Pál Boglárka, Pikó Panna, Robb Horkay David, Rőczei Marcell Bence, Sipos Iringó, Snatzki Dominik Péter, Soós Róza, Szabó Regina, Szegedi Vanda, Szitka Hanga Bíborka, Teleki Martin Konrád, Thern Tibor, Zágonyi Kitti

7.b osztály
Osztály főnök: Kerchner Orsolya

Alberti Ádám Márk, Árvai László Lázár, Bánfalvi Boglárka, Csacsovszki Noémi Diána, Hajdu Zsombor, Idesz Márk, Kádár Botond, Kertész Éva Zsófia, Kovács Vince Csaba, Kovácsik Flóra Hanga, Kövér Vanda, Novák Kristóf, Oláh Natália, Papp Brigitta Emma, Rózsa Dániel, Szabó Marcell, Szahnova Valéria, Szegedi Bence, Taricska Tímea, Tóth Eszter, Ujj Bence

8.a osztály
Osztályfőnök: Grolmuszné Kovács Magdolna

Bari Achillesz, Botár Bálint, Deli Levente István, Drevenka Nóra, Éles Tamás Péter, Földvári Boglárka, Héring István Attila, Markó Martin, Meixner Máté Milán, Molnár Marcell János, Mustó Boglárka, Nagy Petra, Pereverzia Alexandra, Rubovszki Balázs, Szabó Boglárka, Szentpétery Áron, Tóth Anikó, Tóth Rebeka

8.b osztály
Osztályfőnök: Haranginé Nagy Ágnes

Bajnóczi Péter, Bilkay Gábor, Csató Endre, Dozsnyák Balázs, Kopcsa Domonkos Dávid, Kovács Bálint, Kovács Kamilla Emma, Lambert Szonja, Márkus Marcell, Mogyorossy Petra, Nagy Levente László, Nagy Barnabás, Nádasi Norbert, Németh Molli Rebeka, Rozman Marcell Richárd, Szilágyi Csenge Ágnes, Teleki Gordon Richárd, Toronyay Réka

8.c osztály
Osztályfőnök: Nagy Sándor

Alberti Benedek Marcell, Balga Luca, Balla Regina, Brassó Lili, Buha Nikolett, Dányi Bálint, Dobiász Vivien Barbara, Fojtán Péter István, Forgács Zsombor Máté, Gárdonyi Balázs, Hegedűs Anna, Horváth Hajnalka Boróka, Hrabovszki Márk, Hutter Balázs, Juhász Benedek Gergely, Kovács Anna, Munkácsi Richárd, Pető Orsolya Hanna, Pocsai Noel, Szitka Luca Boróka