5.a osztály
Osztályfőnök: Nagy Sándor

Adonyi Lídia, Demeter Mirella, Fejes Hajnalka Gyöngyvér, Fejes Tímea Julianna, Földvári Hanna, Gőz Napsugár, Horváth Anna Boglárka, Jónás Abigél, Kalló Daniella, Kalló Diána, Katona Zétény, Kiss Annamária, Kővári Kéra, Lengyel Boldizsár, Simon Emma, Soltész Kinga Kiara, Srobár Petra, Szabó Dorina, Szabó Máté, Szabó-Molnár Mátyás, Szabó Tünde, Szalatnay Zoé, Szuhodolszki Ákos, Thern Tamara, Tóth Gergő

5.b osztály
Osztályfőnök: Haranginé Nagy Ágnes

Balla Gergő Zsolt, Baráth Milán, Barnóczki Balázs, Berek Vilmos Balázs, Bodnár Balázs Maxim, Csapó Levente, Darai Bodza, Dobosi Ádám, Galambos Gréta Anna, Godó Gerda Sára, Horváth László, Kaczvinczky Anna, Kameniczky Mátyás, Kazda Zara, Léka Emese, Madarász Nóra, Mészáros Réka, Nagy Marcell Levente, Oláh Bertalan Miklós, Orosz Botond, Sándor Adrienn, Somfai Zsombor Marcell, Szilágyi Zóra Lili, Tóth Lili Zoé, Varga Marcell, Varga-Borbély Abigél, Vasas Balázs, Zsíros Sándor Zoltán

6.a osztály
Osztályfőnök: Csellár Anikó

Bánfalvi Hajnalka, Bojsz Jázmin, Eszlári Amina Léna, Hajdu Gergő, Kaposvári Anna Árnika, Kádár Balázs, Kertész Ákos Barnabás, Kovács Dávid Döme, Kozsup Dániel Márk, Kurmai Dávid Márk, Ladács Bence László, Márkus Krisztina, Nagy Jonatán, Novák Gréta, Nyíri Bence László, Orsovai Adél, Petró Anna Patrícia, Rabóczi László, Robb Horkay Jázmin, Rózsa Szabolcs Ádám, Soós Erna, Szabó Botond, Tóth Ábel, Ujj Lili, Vaszily Gergely, Voronová Nágyia

6.b osztály
Osztályfőnök: Molnárné Veres Angelika

Bencsik Bence, Berek Sára Zsófia, Béres Hanga Viktória, Eszlári Krisztián, Farkas Lóránt Tibor, Forinyák Anna Vanda, Hidasnémeti Réka Luca, Homonnai Eszter, Hutter Levente, Kis Lara, Kiss Zalán Dániel, Kovács Johanna, Kövesdi Tamás Pál, Merényi Rozi, Négyesi Boglárka Maja, Rimszki Roland, Soltész Flóra Andrea, Szahnova Erzsébet, Szajkó Bence, Üveges Hanga Zsuzsanna, Valgaeren Leila

7.a osztály
Osztályfőnök: Kovács Gyula

Aggod Zsófia, Alberti Nimród Levente, Filep Jázmin, Fodor Alíz, Galkó Gréta, Hatvani-Nagy Kristóf Sámuel, Hizsnyik Lóránt, Horváth Evelin, Ispán Fruzsina, Karika Eszter Damarisz, Kecskés Zaránd, Kiss Boglárka Sára, Kovács Bence Bendegúz, Kovács Csongor Gábor, Kubiczki Anna, Lipták Ádám, Molnár Panka Sára, Nagy Zsombor Alex, Szabó Kinga, Szitka Panna Borbolya, Zsiros Nóra

7.b osztály
Osztályfőnök: Rácz Vera

Bagjos-Bácskay Csanád, Belányi Benjámin, Bódog Kristóf János, Dohány András, Endrész Anna Erzsébet, Farkas Nóra, Fejes Kincső Eszter, Földi Dóra, Illés Fanni Kitti, Kiss-Budai Jázmin, Kuty Jázmin Anna, Major Gyöngyi, Molnár Panna, Soltész Máté, Sugár Eszter, Szabó Janka, Timkó Bence, Tóth Zsuzska, Tőzsér Kiara Gréta, Vigh Vendel

8.a osztály
Osztályfőnök: Tóth Zoltánné

Adonyi Sámuel, Árvay Csongor, Földi Anna, Handke Milán, Kaposvári Blanka Emese, Kiss Gerda Fruzsina, Krajnyák Janka, Kustár Hanna, Nagy Teofil, Nehézy Dániel, Oláh Dominik, Pál Boglárka, Pikó Panna, Robb Horkay David, Rőczei Marcell Bence, Sipos Iringó, Snatzki Dominik Péter, Soós Róza, Szabó Regina, Szegedi Vanda, Szitka Hanga Bíborka, Teleki Martin Konrád, Thern Tibor, Zágonyi Kitti

8.b osztály
Osztályfőnök: Kerchner Orsolya

Alberti Ádám Márk, Árvai László Lázár, Bánfalvi Boglárka, Csacsovszki Noémi Diána, Hajdu Zsombor, Idesz Márk, Kádár Botond, Kertész Éva Zsófia, Kovács Vince Csaba, Kovácsik Flóra Hanga, Kövér Vanda, Novák Kristóf, Oláh Natália, Papp Brigitta Emma, Rózsa Dániel, Szabó Marcell, Szahnova Valéria, Szegedi Bence, Taricska Tímea, Tóth Eszter, Ujj Bence